Kontakt

Telefon kontorstid

08-578 578 00

Besöksadress

Arenavägen 45

Vi finns i norra hörnet av Globen centrum, direkt efter gångbron från T-bana Globen.

Söker du en specifik person?

Skicka meddelande till oss

    Teamet

    VD / Grundare

    Marie K Höijer

    marie.karlsson@fourservice.se

    08-578 578 00

    Försäljningschef

    Fabian Davis

    fabian.davis@fourservice.se

    08-578 578 00

    HR-BOKNINGS­KOORDINATOR

    Kim Wirström

    kim.wirstrom@fourservice.se

    08-578 578 00

    Hovmästare / Boknings­koordinator

    Fanny Wallin

    fanny.wallin@fourservice.se

    08-578 578 00

    Kock / Boknings­koordinator

    Cea Baker Höijer

    cea.hoijer@fourservice.se

    08-578 578 00

    KOCK | BOKNINGSKOORDINATOR

    Johanna Borg Kubu

    johanna.borg@fourservice.se

    08-578 578 00

    Ekonomi

    Elina Denny Karlsson

    ekonomi@fourservice.se

    08-578 578 00

    VD / Grundare

    Marie K Höijer

    marie.karlsson@fourservice.se

    08-578 578 00

    Försäljningschef

    Fabian Davis

    fabian.davis@fourservice.se

    08-578 578 00

    HR-BOKNINGSKOORDINATOR

    Kim Wirström

    kim.wirström@fourservice.se

    08-578 578 00

    Hovmästare / Bokning

    Fanny Wallin

    fanny.wallin@fourservice.se

    08-578 578 00

    KOCK | BOKNINGSKOORDINATOR

    Johanna Borg Kubu

    ekonomi@fourservice.se

    08-578 578 00

    Ekonomi

    Elina Denny Karlsson

    elina.denny@fourservice.se

    08-578 578 00